POLE fitness s Miladou Hulákovou

Máte radi výzvy? 

U nás ste na správnom mieste! Neustále sa snažíme rozširovať športové aktivity, aby ste si našli u nás to, čo Vás láka!

Čo Vám ponúka POLE FITNESS? 

Možno ste už niekde počuli  o slovnom spojení POLE FITNESS a zaujíma Vás, v čom spočíva rozdiel oproti POLE DANCE. I keď na prvý pohľad môžu obe cvičenia vyzerať identicky, isté rozdiely tam sú. Kým pole dance sa venujú prevažne  ženy, pole fitness je fyzicky o niečo náročnejší a stáva sa tak výzvou pre obe pohlavia
 

pole_fitness

Kto je Milada Huláková? 

Milada je trénerka, ktorej šport je jednou z najdôležitejších súčastí životného štýlu. Má rada nové výzvy, a preto sa pred časom ( v roku 2016) okrem fitness začala venovať aj pole dance. Postupne sa prepracovala až k inštruktorskej licenicii, keďže chcela svoje zručnosti a vedomosti posúvať ďalej a zoznámiť s týmto športom, čo najväčšiu skupinu ľudí. Práve preto absolvovala kvalitný 3-mesačný kurz Inštruktor Pole Dance v Prahe, krorý má akreditácie „Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy“ Českej republiky.  Kurz zastrešuje European pole dance federation. (EPDF)

 

Prečo sa venuje práve tomuto športu? 

Odpoveď je podľa Miladky jednoduchá. Považuje ho za náročný, ale naozaj krásny šport. Fascinuje ju na ňom hlavne to, že je snáď milión spôsobov ako ho obmieňať. Každý si môže vytvoriť svoj vlastný štýl. Je to zmysluplné a cieľavedomé cvičenie, ktoré pomáha veľmi intenzívne formovať postavu a zdvihnúť sebavedomie všetkým ženám, pričom nezáleží na veku,ani na váhe. Postupne si zlepšíte flexibilitu, koordináciu a posilníte svalstvo celého tela.

Čo môžete očakávať od tréningov? 


Pokiaľ sa budete pole fitness venovať aspoň dva razy do týždňa, môžete sa tešiť na zníženie hmotnostivytvarovanie postavy, nárast sily, zlepšenie stability a najmä veľa zábavy. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si mnoho ľudí toto cvičenie okamžite zamiluje. Okrem toho zažijete množstvo adrenalínu, naučíte sa zdolávať výzvy a pri pohľade do zrkadla zaiste oceníte svoje krajšie, vyšportovanejšie JA. Je len malá pravdepodobnosť, že Vás cvičenie s tyčou omrzí, keďže tu sa kreativite medze naozaj nekladú. 

Budete prekvapení, aké množstvo svalov budete potrebovať. Komplexným cvičením budete každým týždňom pociťovať zlepšenie kondície, flexibility a zároveň si postupne sformujete Vašu postavu a spevníte "core" teda stred tela.

Ako sa môžete na kurz prihlásiť? 

Prihlásiť sa môžete na mobilnom čísle:0907 697 404 alebo mailom milada.hulakova@atlas.sk  

Dôležité informácie o kurze:

Kurz trvá :

  • 8 x 75min tréning
  • 1-krát týždenne ( nedeľa od 18:30 hod  do 19:45 hod)

Cena kurzu je 60 Eur.

Veríme, že si tento šport zamilujete!

Tešíme sa na Vás:)